هتل شانگری لا بار آل جیساه مسقط

muscat shangrila barr al jissah OM, Al Jissah St, 100, Oman

معرفی و تصاویر

شهر مسقط پایتخت کشور عربی عمان است. کشور عمان که دارای نظام پادشاهی است، یکی از کشورهای همسایه ایران است که به دریای عمان و اقیانوس هند راه دارد. عمان کشوری قدیمی است که تا سال های اخیر توسعه یافته نبود. با تلاش های پادشاه قبلی این کشور، سلطان قابوس، این کشور پیشرفت کرد و اکنون یکی از کشورهای مناسب برای فعالیت اقتصادی در دنیاست. راه داشتن عمان به آب های آزاد از بهترین ویژگی های این کشور است، هتل شانگری لا بار آل جیساه مسقط در بهترین مکان شهر مسقط قرار دارد.

سالانه تعداد زیادی از توریست های ایرانی به مقاصد مختلف تفریحی یا تجاری به این کشور سفر می کنند. در سفر به هر مقصدی یکی از مهم ترین مسائل محل اقامت است. هتل شانگری لا بار آل جیساه یکی از بهترین هتل های مسقط است که امکانات رفاهی بسیار مناسبی دارد. در این مقاله قصد داریم در خصوص این هتل صحبت کنیم.

مشخصات هتل شانگری لا بار آل جیساه مسقط

هتل شانگری لا بار آل جیساه مسقط، هتلی پنج ستاره در کنار کوه های بلند و دریای چشم نواز عمان است. در واقع این هتل، یک مجموعه است که دارای دو هتل مجزا به نام های البندر و الوها است. اتاق های هتل الوها مساحتی برابر 32 متر مربع دارند و اتاق های هتل البندر 38 متر مربع هستند. در مجموع 198 اتاق و 14 سوئیت در این هتل قرار گرفته اند. هر اتاق هتل دارای تراس است و ویویی به سوی دریا یا محوطه هتل و استخر دارند.

هتل شانگری لا بار آل جیساه مسقط صبحانه را به صورت رایگان و به شکل بوفه سرو می کند. در مجموع هفت رستوران در هتل شانگری لا بار آل جیساه مسقط فعالیت دارند که هر کدام در حوزه خاصی به تهیه غذا می پردازند. مسافران می توانند هر کدام از این رستوران ها را برای صرف وعده های غذایی خود انتخاب کنند. دو رستوران به صورت شبانه روزی در این هتل فعالیت می کنند که باعث می شوند غذا در هر ساعتی از شبانه روز در دسترس شما باشد.

از امکانات تفریحی این هتل می توان به وجود شش استخر در ان اشاره کرد. در محوطه هتل می توانید به انواع تفریح های آبی مثل ماهیگیری، کایاک، جت اسکی، غواصی و اسکی روی آب بپردازید. ساحل خصوصی از مزایای دیگر این هتل برای خانواده ها است. اسپا، استخر کودکان، زمین تنیس و سالن بدنسازی نیز برای مسافران هتل فراهم است. یک کلوب مخصوص کودکان به نام لاک پشت های کوچک نیز در مجموعه شانگری لا بار ال جیساه فعالیت می کند. خدمات نگهداری کودک و خشکشویی و پارکینگ از جمله سرویس های دیگر در این هتل می باشند.

چنانچه قصد یک سفر رویایی را دارید اما مشکل هزینه دارید، می توانید با رزرو و خرید تور اقساطی مسقط، هزینه های آن را ده ماه دیگر پرداخت کنید.

جمع بندی

هتل شانگری لا بار آل جیساه مسقط از هتل های پنج ستاره و پر امکانات مسقط است. در واقع این هتل یک مجموعه است که دارای دو هتل مجزا می باشد. امکاناتی نظیر 7 رستوران، 6 استخر، ساحل خصوصی، کلوب کودکان، انواع ورزش های آبی و غواصی در این هتل، خاطره ای از اقامت شاد و راحت را برای شما می سازند. اتاق های این هتل در مجموع 198 اتاق و 14 سوئیت با امکانات رفاهی کامل هستند.

برای رزرو این هتل زیبا می توانید با شماره های درج شده در سایت پیله های عصر پرواز تماس بگیرید.

مشخصات

  • تعداد طبقات: ۱۴
  • تعداد اتاق: ۱۹۸

مشخصات تماس

OM, Al Jissah St, 100, Oman