.مشهد از جمله شهرهای پر بازدید کشورمان است جاذبه‌های گردشگری و جاهای دیدنی مشهد کم نیستند. مهم‌ترین آنها حرم امام هشتم، امام رضا (ع) است که مسافران زیادی را در همه‌ی فصل‌های سال به سوی خودش می‌کشاند.

ادامه مطلب

پارک جنگلی وکیل‌آباد،‌ پارک ملت،‌ پارک کوهسنگی،‌ باغ‌وحش وکیل‌آباد، پارک علمی پروفسور بازیما، باغ ملی و باغ گیاهشناسی برای گشت‌وگذار و پیک‌نیک عالی هستند. از پارک‌های آبی هم نباید غافل شویم که در مشهد زیادند.

آرامگاه نادرشاه در مجموعه‌ی باغ موزه نادری، آرامگاه فردوسی در شهر توس،‌ آرامگاه مهدی اخوان ثالث که در محوطه‌ی آرامگاه فردوسی پیدایش می‌کنیم، بنای هارونیه که نزدیک مقبره فردوسی قرار گرفته، حمام مهدی قلی بیک که به موزه مردم‌شناسی مشهد تبدیل شده، آرامگاه پیر پالاندوز، موزه نان که در جاده‌ی مشهد به چناران قرار دارد و موزه شه لافتی تعدادی دیگر از جاذبه‌های گردشگری مشهد هستند.

دیدنی‌های اطراف مشهد زیاد و تماشایی هستند. ییلاق طرقبه هم آب‌وهوای خوبی دارد و هم رستوران‌های معروفی. نمی‌شود تا طرقبه برویم و شیشلیک و دیزی را امتحان نکنیم. روستای ییلاقی شاندیز کمی دورتر است اما با داشتن رودخانه و باغ و رستوران‌های باکیفیت، می‌توانیم یک روزمان را به گشت‌و‌گذار در آن اختصاص دهیم. بندگلستان و روستای زشک هم باصفا و دیدنی هستند.  

بستن جزئیات
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم